Kartą per mėnesį maisto produktams

Ar kada pagalvojote, kad retai einant į parduotuvę nusipirkti maisto produktų, jūsų gyvenimas gali būti daug lengvesnis ir sutaupyti pinigų? Tai yra tiesa. Stebint kitas prekybos centre esančias šeimas, galima daryti išvadą, kad toks požiūris į mitybą yra geriausias ir lengviausias, ypač namų šeimininkėms su vaikais. Sutikite, kad jums nebereikės kasdien eiti į parduotuvę ir galvoti, ką šiandien nusipirkti ir gaminti... O svarbiausia, jums nereikės žongliruoti sunkiais krepšiais pakeliui namo!

Sąrašo ruošimas

Norint įgyvendinti šį metodą, verta sudaryti kelis sąrašus, iš kurių pirmasis turėtų būti jūsų šeimos populiariausių patiekalų sąrašas. Sąraše nurodykite, kiek kartų juos galima paruošti per mėnesį. Antrame sąraše bus pateikta informacija apie prekes, kurias reikia įsigyti, jų kiekį ir pirkimo sumą.

Kokius bakalėjos produktus turėtumėte pirkti kas mėnesį? Tikriausiai tie, kurie susideda iš pagrindinių ir ilgalaikių produktų. Priešingu atveju negalėsite sutaupyti savo šeimos biudžeto. Čia yra apytikslis pagrindinių perkamų produktų registro sąrašas:

  • makaronai,
  • Kvietiniai miltai,
  • granuliuoto cukraus,
  • sviestas,
  • daržovių aliejus,
  • ankštiniai augalai,
  • stalo actas,
  • avižų kruopos,
  • ryžių grūdai,
  • grikių grūdai,
  • šaldytos daržovės,
  • konservai,
  • padažas ir majonezas,
  • pomidorų pasta,
  • mėsos užšaldymui,
  • svogūnų svogūnai,
  • morkos,
  • kopūstai,
  • bulvė,
  • obuoliai,
  • arbata,
  • kakava,
  • kava/cikorijos,
  • geriamas vanduo,
  • šiukšlių maišai,
  • tualetinis popierius,
  • oro gaiviklis,
  • muilas,
  • kūno gelis,
  • šampūnas ir plaukų balzamas,
  • dantų pasta,
  • Skalbimo milteliai,
  • vatos diskeliai ir tamponai,
  • slapios serveteles.

Šis pirkimo būdas netinka jums ir jūsų šeimai, jei:

  • turite mažai vietos šaldytuve ir šaldiklyje arba neturite sandėliuko,
  • pirkimų srityje esate naujokas,
  • Jūs (ir jūsų šeimos nariai) nežinote, kaip apsiriboti nesveiku maistu.

Ką daryti prieš perkant masinį?

  1. Užsirašykite mėgstamiausius savo šeimos produktus ir apskaičiuokite jų suvartojimą per mėnesį. Pavyzdžiui, jūsų dukros mėgstamiausias maistas yra bananai. Jie taip pat naudingi ir mėgstami kitų šeimos narių. Jei šeimoje yra trys žmonės, bananų suvartojimas per savaitę yra atitinkamai maždaug 6 vienetai per mėnesį - 24 vienetai (6 vnt. * 4 savaites).
  2. Palyginkite kainas parduotuvėse, kuriose planuojate įsigyti produktų. Išsirinkite jums pelningiausią parduotuvę pagal pagrindines apsipirkimo kategorijas.
  3. Eikite į didmeninės prekybos centrą ir nuspręskite, kokius produktus ten pirksite.
  4. Patikrinkite faktines produktų atsargas.
  5. Paruoškite šaldytuvą pripildyti maistu (išvalykite ir išmeskite viską, kas nereikalinga ir sugedusi).
  6. Nepamirškite apie greitai gendančius produktus ir pridėkite jų sąrašą prie pagrindinio sąrašo.

Kiekvieną kartą prieš einant į prekybos centrą nebūtina ruošti ilgo sąrašo visko, ką ketinate įsigyti mėnesiui. Pakanka turėti savo galvoje sveikų ir skanių patiekalų sąrašą ir žinoti, kiek dienų jūsų šeimai užteks konkretaus produkto iš pagrindinių produktų sąrašo. Puikus priedas bus supratimas, kaip galite sutaupyti savo bakalėjos biudžetą.

housewield.tomathouse.com

Rekomenduojame perskaityti

Kaip nukalkinti skalbimo mašiną